www.agataszymczak.pl
Waluty:

Polityka prywatności

Wszystkie płatności online są bezpieczne i zabezpieczone. Stworzyliśmy transakcję bezpiecznego środowiska. Zastosowany system zamawiania jest standardem branżowym w zakresie technologii szyfrowania w celu ochrony prywatnych informacji zarejestrowanych w naszej witrynie. System szyfrowania zapewnia bezpieczeństwo i spokój ducha, gdy przeglądarka i sieć lokalna obsługuje korzystanie z szyfrowanych transmisji danych.
Zabezpiecz swoje niepubliczne dane osobowe
Zarządzaj swoimi danymi osobowymi ostrożnie. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić rzetelność, bezpieczeństwo i integralność przekazywanych informacji. Wierzymy, że jakość oferowanej przez nas ochrony danych osobowych jest lepsza. Gwarantuje to nasz zespół ekspertów zajmujących się przetwarzaniem informacji.
Chronimy Twoje dane w następujący sposób:
* Twoje dane osobowe nie zostaną sprzedane ani przekazane osobom trzecim.
* Twoje dane są bezpiecznie przechowywane w bazie danych dostępnej dla osób nieuprawnionych.
* Dane transakcji są szyfrowane i wysyłane przez Internet, nie mogą być pirackie.
* Twój e-mail jest używany tylko raz, aby zakończyć zamówienie. Możemy również wysyłać Ci oferty biuletynów i innych wiadomości o naszym sklepie.
* Jeśli nie chcesz otrzymywać korespondencji, daj nam znać. Przestaniemy wysyłać Ci e-maile.
* Przyjmiemy ten kodeks postępowania.
Chronimy Twoje dane w następujący sposób:
* Twoje imię i nazwisko, adres i numer telefonu: używamy ich do prawidłowego zarządzania dostawą Twojego zamówienia.
* Twój e-mail służy do aktualizacji statusu twojego zamówienia.
* Informacje o płatnościach, takie jak numery kart kredytowych lub konta bankowego: zostaną wykorzystane do zrealizowania zamówienia.
Podobnie jak wszystkie sklepy internetowe, śledzimy odwiedzane strony i które części witryn są używane bardziej intensywnie. W ten sposób możemy poprawić. Dane te nie będą wykorzystywane do tworzenia profilu naszych gości.
Usunięcie lub zmiany danych
Jeśli chcesz zepsuć lub zmienić dane, możesz wysłać swoje żądanie pocztą lub e-mailem. Nie można zmienić nazwiska na fakturze.
Bezpieczne połączenie internetowe z płatnością Przy zamówieniu połączenie między Tobą a naszymi stronami jest bezpieczne. Za pomocą danych SSL z transakcji przesyłane są w postaci zaszyfrowanej w Internecie. Nie potrzebujesz specjalnego programu do płacenia za pomocą SSL. Weryfikujemy bezpieczne połączenie za pomocą "kłódki" SSL w dolnej części przeglądarki.
Warunki sprzedaży jasne
Ogólne warunki sprzedaży można sprawdzić na naszych stronach.
Powrót